Dzięki specjalnej aplikacji złapano złodzieja

ostrowiecswietokrzyski.swietokrzyska.policja.gov.pl

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości 2500 zł. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę taksówkarza i przez uchyloną szybę samochodu zabrał jego telefon komórkowy. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Dzisiaj w godzinach porannych dyżurny ostrowieckiej komendy został powiadomiony przez  kierowcę taksówki, że podczas postoju na jednym z ostrowieckich parkingów  nieznana mu osoba wykorzystała jego chwilową nieuwagę i z otwartego samochodu dokonała kradzieży telefonu komórkowego o wartości 2500 zł. Pokrzywdzony na podstawie aplikacji namierzającej ustalił, że jego telefon ostatni raz po dokonaniu kradzieży logował się w rejonie prywatnej posesji na jednej z ostrowieckich ulic. Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci. Zastali tam 28-latka, który przyznał się do kradzieży telefonu komórkowego i wskazał miejsce jego ukrycia. Funkcjonariusze odzyskali  skradzione mienie, a sprawca kradzieży został zatrzymany. Dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Udostępnij ten materiał

Czytaj także

Miasto

Zaginiony

Poszukujemy zaginionego 80 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Kazimierza Staszewskiego. Mężczyna wczoraj około godz. 12:30 wyszedł z DPS na ul....

śledź
nas na
youtube