Ostrowczanie zatrzymani z narkotykami

policja.ostrowiec.pl

Ostrowieccy kryminalni w środę i czwartek zatrzymali dwóch mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Obaj 42-letni rówieśnicy posiadali przy sobie po kilka porcji marihuany i amfetaminy. Za to przestępstwo zgodnie z prawem grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ostatnich dniach zatrzymali dwóch 42-latków. W minioną środę przy jednym z garaży na terenie miasta funkcjonariusze napotkali mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Okazało się, że w saszetce naramiennej oraz w kieszeni jego spodni znajdowało się opakowanie z zawartością suszu roślinnego oraz zawiniątko z białym proszkiem zidentyfikowanych jako marihuanę i amfetaminę.

„Powtórka z rozrywki” nastąpiła nazajutrz, kiedy to policjanci u innego 42-latka natrafili na zawiniątko z białym proszkiem, a w torbie podróżnej folię aluminiową z suszem roślinnym. W obu przypadkach po wstępnej identyfikacji ustalono, że mężczyźni posiadali po porcji amfetaminy oraz „działki” marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone a ich właściciele zatrzymani. Pierwszy 42-latek usłyszał już zarzuty natomiast jego rówieśnik „po fachu” usłyszy je dzisiaj. Obu mężczyznom może grozić teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten materiał

Czytaj także

Miasto

Zaginiony

Poszukujemy zaginionego 80 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Kazimierza Staszewskiego. Mężczyna wczoraj około godz. 12:30 wyszedł z DPS na ul....

śledź
nas na
youtube