Ostrowiec: Mężczyzna potrącony przez pociąg

ostrowiecswietokrzyski.swietokrzyska.policja.gov.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na torach na wysokości ulicy Aleja XV- lecia Wolności w Ostrowcu Świętokrzyskim. 61 -letni mieszkaniec gminy Waśniów będąc w stanie nietrzeźwości przechodził w miejscu zabronionym przez torowisko w wyniku czego został potrącony przez pociąg towarowy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 20.30 na torach kolejowych biegnących wzdłuż ulicy Aleja XV- lecia Wolności w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak wstępnie ustalili policjanci 61-letni mieszkaniec gminy Waśniów będąc w stanie nietrzeźwości przechodząc przez torowisko został potrącony przez pociąg towarowy relacji Tomaszów Mazowiecki – Munina.

Mężczyzna ten przechodząc przez tory w miejscu niedozwolonym został uderzony lewą stroną czołownicy lokomotywy, w wyniku czego doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.  Maszynista i pracownicy obsługi pociągu w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Przypominamy, iż nierozsądne zachowanie na przejazdach kolejowych, przechodzenie w miejscach niedozwolonych przez torowiska, nie stosowanie się do znaków znajdujących się przy przejazdach lub ich lekceważenie może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.

Udostępnij ten materiał

Czytaj także

śledź
nas na
youtube